הסבה לתכנות

תואר ראשון במדעי המחשב נחשב לאחד התארים המבוקשים בישראל.אבל האם שאלתם את עצמכם פעם - למה תואר מסוים הופך לנחשב ויוקרתי יותר?

על פי רוב, היוקרה של התואר נוצרת מאחר שהרבה אנשים מעוניינים לפתח קריירה בתחום זה, ומתוך אמונה כי תואר הוא הדרך הטובה ביותר להשיג זאת ולרכוש את המקצוע.

הבעיה היא, שלא כולם עוצרים לחשוב האם למידה אינטנסיבית במשך 3-4 שנים, היא הדרך שמניבה את התוצאות הטובות ביותר, ומהווה אפשרות בלעדית לקבלת כרטיס כניסה לעולם ההיי-טק הנחשק.

תואר אקדמי - לא מהווה בהכרח ערובה להצלחה

רבים מהאנשים שלא מקדישים לכך מחשבה לפני תחילת התואר, מסיימים אותו מאוכזבים ומתוסכלים, כאשר ברשותם מיומנות ברמה נמוכה ומעט ניסיון ממשי. הם נתקלים בתחושה של למידה נרחבת של מגוון גדול של נושאים, אך נושאים אלו אינם מתחברים לכדי יכולת קוהרנטית לבניית מוצר, ורובם אף מיותרים לחלוטין, בעיקר בתחילת דרכם כמתכנתים.

בנוסף, אנשים רבים פונים לתואר זה רק בגלל שהוא נחשב יוקרתי, ורק לאחר כמה שנים של השקעה מגלים שלמעשה - הנושא לא מעניין אותם, ושהם אינם מעוניינים לעבוד במקצוע הזה.

קורס הסבה לתכנות

קורס הסבה לתכנות מיועד לאנשים שמעוניינים לשנות כיוון ולהתחיל לעבוד בהייטק בתור מתכנתים, גם אם אין להם כל ידע בנושא, וכן לאנשים בעלי רקע מקצועי בתחום המחשבים - אך ללא ניסיון פרקטי ומעשי.

הקורס שלנו ב- Coding Academy, הוא קורס אינטנסיבי למדי, במתכונת הנקראת "בוטקאמפ" או "בוטקאמפ תכנות" . הקורס דורש לפנות כמעט לחלוטין שלושה חודשי לימוד ותרגול מעשי, על מנת להשיג את התוצאות המדהימות שהקורס שלנו יכול להניב.

לאחר 12 שבועות, תצאו עם כמות הידע המדויקת שאתם צריכים בכדי למצוא עבודה כמתכנתים ולהשתלב בהייטק.

יתרונות הקורס של קודניג אקדמי

הקורס הקצר והמרוכז יעזור לכם לדעת כבר בשלב מאוד מוקדם האם תכנות אכן מתאים לכם, או שנמשכתם למקצוע בגלל הסיבות הלא נכונות. באמצעות הקורס, תוכלו לדעת אם זה הכיוון שמושך אתכם בחיים, וגם אם לא, ואתם מעוניינים לעזוב תוך 3 שבועות, תוכלו לעשות זאת בעזרת נקודת יציאה נוחה בסיכון כספי נמוך מאוד.

ובמקרה שמצאתם את העבודה מעניינת ומספקת, ואת התכנות כייעוד הבא שלכם בחיים, מה טוב - אכן רכשתם, בזמן קצר ובהתמקדות בפרטים החשובים, מקצוע של ממש. עכשיו תוכלו לעבוד בתחום התכנות, להרוויח שכר נאה כבר מתחילת העסקתכם, וליהנות מהעמקה מתמידה בתחום התכנות האינסופי.

האם קיים יתרון בראיונות עבודה לבעלי תואר ראשון?

חשוב לציין, כי על פי הניסיון שלנו, ברובם המוחלט של ראיונות העבודה כלל לא מתרגשים מבעלי תואר ראשון בתחום, מכיוון שזהו דבר נפוץ מאוד. ניסיון אמיתי ויכולת טובה לכתוב קוד, הם הגורמים שיטו את הכף ויעזרו לכם להתקבל כמעט לכל משרה שתרצו.

וזה מה שאנחנו עושים כאן ב- Coding Academy: מקנים ניסיון פרקטי בתחום התכנות תוך זמן קצר ביותר.

צרו איתנו קשר