ללמוד לתכנות מאפס

הידעתם שנכון לכתיבת שורות אלו קיים מסחור של כ-10,000 מתכנתים בשוק העבודה הישראלי? הידעתם שהשכר החודשי הממוצע של מתכנת בישראל גבוהה מהשכר החודשי הממוצע במשק? הידעתם שניתן ללמוד תכנות מאפס ולהשתלב בתעשיית ההייטק הישראלית מייד עם סיום הלימודים? ועם כאלו עובדות זה הזמן לדעת הכול על לימודי תכנות.

לימודי תכנות הם הגדרה כוללת לכל סוגי הקורסים המקצועיים העוסקים בעולמות התכנות, כאשר תחום לימודי זה מיועד לכל אילו מביניכם המעוניינים להשתלב בתעשיית ההייטק וליהנות ממסלולי קריירה מאתגרים ותנאי שכר והעסקה מצוינים. יחד עם זאת, חשוב לציין שבשביל ללמוד תכנות מאפס תדרשו לעמוד במספר תנאים מקדימים הכוללים בין היתר: סקרנות עזה בכל הנוגע לעולם התכנות ושליטה בשפה האנגלית ברמה גבוהה. מוצאים את עצמכם מתאימים? בואו נמשיך...

אצלנו ב- Coding Academy, בית הספר ללימודי תכנות, תוכלו למצוא מסלול לימודים ייעודי המאפשר לכל אחד ואחת מביניכם ללמוד תכנות מאפס. מסלול לימודים ייחודי זה פותח על ידי ירון ביטון, ממעצבי קורס התכנות של בסמ"ח (ממר"ם) ובעל ניסיון רב שנים בהכשרתם של אלפי מפתחים המועסקים בחברות ההייטק ומיזמי הסטארט אפ המובילים של ישראל. תכנית הלימוד המוצעת לכם אצלנו, מבוסס על פורמט אמריקאי ללימודי תכנות ובמסגרתו תוכלו להתמקצע בענף התכנות תוך שלושה חודשים בלבד, כאשר היתרון היחסי של הקורס הייחודי שלנו על פי לימודי תואר ראשון במדעי המחשב, טמון בעבודה שלאורך כל שלבי הקורס תחשפו לתכני לימוד המאפשרים התמקצעות מעשית לצרכי עבודה כמפתח.

חשוב לנו שתדעו - על מנת ללמוד תכנות מאפס ולעמוד בכל דרישות הקורס הייחודי שלנו בהכשרת מפתחים לתעשיית ההייטק המקומית, תדרשו לפנות את זמנכם מכל עיסוק אחר במהלך שלושת חודשי הקורס, וזאת לנוכח העבודה שהקורסים שלנו נמשכים 12 שבועות במהלכן תלמדו מדי יום בין הימים ראשון לחמישי בין השעות 8 וחצי בבוקר ועד חמש וחצי אחר הצהריים. נשמע לכם פרקטי מבחינתכם? בואו נמשיך...

מסלול לימודי תכנות שנותן לכם הרבה יותר ידע וניסיון מעשי תוך כדי הלימודים...

מסלול הלימודים הייחודי שלנו ללימודי תכנות, מבוסס בין היתר על תרגול מעשי, יכולת לימוד עצמי וליווי אישי לאורך כל הדרך. כמו כן, המסלול משלב למידה קבוצתית במסגרת קבוצות לימוד קטנות והוא מאפשר לכל אילו מביניכם המעוניינים ללמוד תכנות מאפס להכיר מקורב את הטכנולוגיות המתקדמות והרלוונטיות ביותר כיום לשוק התעסוקה. לאורך כל שלבי הקורס, אנו מסייעים לסטודנטים שלנו לסגל לעצמם הרגלים מקצועיים תוך הכירות עם כלי העבודה הנחוצים ותהליכי העבודה הנכונים. לקראת סיום הקורס, כל סטודנט יוכל להחזיק ברשותו תיק עבודות מעשי עימו הוא יוכל לגשת לראיונות העבודה השונים ולהשתלב במיטב החברות והסטרטאפים הפועלים בישראל ומחוצה לה.

מוצאים עניין בלימודי תכנות מאפס? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן בתחתית העמוד, לקבוע לעצמכם ראיון קבלה ומשם השמיים הם לא גבול עבורכם.

צרו איתנו קשר