לימודי פיתוח צד שרת

בדומה לכל מטבע, גם לענף הפיתוח והתכנות יש שני צדדים, צד אחד הידוע בשם: צד לקוח (Client / Front-End) וצד שני הידוע בשם שרת (Server / Back-End).

צד לקוח זהו הצד שדרכו המשתמש חווה את האפליקציה, שם הוא מקליד, לוחץ על כפתורים, מחפש או גורר דברים, באפליקציות מודרניות צד זה מבוסס על דפדפן שמציג את ממשק המשתמש באופן המותאם למכשיר הנוכחי (ממשק רספונסיבי).

צד השרת (Back-End), כשמו כן הוא, מדובר במחשב מרכזי שנותן שירות ללקוחות רבים, כאן נשמרים הנתונים של המשתמשים, היסטוריית הפעולות שלהם וכו' בתוך מסדי נתונים מסוגים שונים.

Coding Academy מציגים: לימודי Fullstack - פיתוח צד לקוח וצד שרת במקביל!

אצלנו ב- Coding Academy, בית הספר המוביל ללימודי תכנות, תוכלו להשתלב במסלול לימודים ייחודי המאפשר לכם להתמקצע תוך פרק זמן קצר יחסית בכל ההיבטים הנחוצים ונדרשים לצורך פיתוח אפילקציות מקצה לקצה, כולל לימודי פיתוח צד לקוח שפוגש את היוזר דרך הטלפון או המחשב ונותן לו חוויית שימוש ברמה גבוהה וגם לימודי פיתוח צד שרת עוצמתי ומאובטח שיכול לתמוך בהמון משתמשים בו זמנית.

לימוד פיתוח צד שרת יאפשר לכם ללוות את תהליכי הפיתוח והתכנות מתחילת הדרך ועד ליום העלאת האפליקציה לאוויר. בעולם האינטרט, מפתחים כאלה יכולים לחשוב על רעיון ולממש אותו בעצמם – מתחילתו ועד סופו. בישראל – אחת מהמדינות הצפופות ביותר בסטרטאפים, מתכנתים שכאלה הם מבוקשים ביותר.

לימודי פיתוח צד שרת וצד לקוח - למה דווקא איתנו?

אנחנו ב- Coding Academy מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם לרכוש את כל הכלים הנחוצים לצרכי פיתוח צד שרת וצד לקוח במסלול לימודים יעודי ואינטנסיבי הנמשך כ-12 שבועות בלבד. מסלול הלימודים שלנו מבוסס על עקרונות קורס ממר"ם אותן פיתח הטכנולוג הראשי שלנו, מר ירון ביטון, והוא מיועד לכל אילו מביניכם המעוניינים ללמוד תכנות מאפס ולהשתלב בתעשיית ההייטק.

הלימודים אצלנו מתקיימים תוך ליווי אישי ופיתוח יכולות לימוד עצמי לאורך כל שלבי המסלול. תוך פרק זמן קצר יחסית תוכלו ללמוד איך לכתוב קוד ובסיום הקורס להחזיק בתיק עבודות שיפתח עבורכם את הדלת לתעשיית ההייטק. אז למי אתם מחכים? צרו איתנו קשר עוד היום ובואו ללמוד מקצוע לקריירה הבאה שלכם.

צרו איתנו קשר